پست-ویژه-تصویر
بدون نظر

دندانپزشکی در پاسداران

کلینیک دندانپزشکی دکتر محبی در تهران ارائه‌ دهنده خدمات ایمپلنت، لمینت یا ونیر، ارتودنسی و دندانپزشکی زیبایی میباشد. خدمات دندانپزشکی در پاسداران تهران.

دندانپزشکی در پاسداران تهران

کامپوزیت ونیر

کامپوزیت ونیر به روشی برای اصلاح طرح لبخند با مواد همرنگ دندان بصورت محافظه کارانه می باشد که مانند خمیری نازک روی سطح جلویی دندان توسط متخصص دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی مالیده و سپس فرم و شکل داده می شود.

دندانپزشکی در پاسداران – دندانپزشکی پاسداران – دندانپزشکی در پاسداران تهران

ایمپلنت بدون جراحی یا ایمپلنت فوری

بعد از کشیدن دندان، استخوان فک به دلیل نبود ریشه دندان شروع به تحلیل رفتن می کند. همچنین بافت لثه دچار تغییراتی می شود. در این صورت پیش از انجام ایمپلنت حتما باید پیوند استخوان انجام داد تا مقداری از استخوان فک که تحلیل رفته است جایگزین شود و بستر مناسب برای کاشت دندان فراهم شود. همچنین پیوند بافت نرم برای لثه تحلیل رفته باید انجام شود. در چنین شرایطی ایمپلنت بدون جراحی جوابگو نیست و کاشت دندان حتما با جراحی همراه است.

دندانپزشکی در پاسداران

دندانپزشکی در پاسداران

ونیر دندان در پاسداران

ونیر کامپوزیت دندان نوعی کامپوزیت میباشد که پزشک جهت پر کردن شکستگی و یا پر کردن فواصل دندانی از آن استفاده می­ کند. این مدل کامپوزیت به واسطه همرنگی با دندان اغلب برای ترمیم دندان های جلویی و در معرض دید استفاده میگردد. استفاده از ونیر کامپوزیت دندان برای انجام کارهای زیبایی در سطح گسترده ­ای انجام می شود. در بیشتر موارد به لحاظ عدم نیاز به تراش دندان استفاده از ونیرکامپوزیت دندان  بدون آسیب به ساختار دندان توسط پزشک صورت می­گیرد. از این راه در اغلب منابع به عنوان داندانپزشکی سریع یاد می­شود. ونیر کامپوزیتها از طریق تابش امواج نوری سفت می ­شوند و به مرور هماهنگ با رنگ سطح دندانی مجاور قرار می­گیرند.

برچسب ها : دندانپزشکی در پاسداران – دندانپزشکی پاسداران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *